Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Naklejka dekoracyjna gra chińczyk

TenStickers. Naklejka dekoracyjna gra chińczyk. Naklejka na ścianę dla dzieci, która przedstawia grę chińczyka. Dla małych i dużych graczy.

Oryginalna naklejka dekoracyjna, która przedstawia planszę do gry w chińczyka. Ucieszy każdego miłośnika gier planszowych i zapewni nie tylko oryginalną dekorację, ale także godziny udanej zabawy.
 
Idealna naklejka na ścianę dla dzieci lub miejsca przeznaczonego na zabawę. Sprawi wiele radości wszystkim, małym i dużym, graczom!

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranej powierzchni. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl

TenStickers. Naklejka dekoracyjna gra chińczyk. Naklejka na ścianę dla dzieci, która przedstawia grę chińczyka. Dla małych i dużych graczy.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka dekoracyjna gra chińczyk

Ocena ogólna: 10 / 10

el 29/03/2018 o 13:03 h

Świetna jakość i dobry termin realizacji

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!