Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka dekoracyjna home sweet office

TenStickers. Naklejka dekoracyjna home sweet office. Naklejka na ścianę z napisem "Home sweet office", idealna do ozdobienia domowego biura lub zmotywowania pracowników rodzinnej firmy.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Naklejka na ścianę z napisem Home Sweet Office, idealna do ozdobienia domowego biura lub zmotywowania pracowników rodzinnej firmy.

Jeśli Twój dom jest równocześnie Twoim biurem, ta dekoracja jest stworzona dla Ciebie! Zrezygnuj z nudy i ozdób ścianę zabawnym napisem nawiązującym do tradycyjnego przysłowia Home Sweet Home.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i 50 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

Informacja o Naklejka dekoracyjna home sweet office

Numer referencyjny: A4802

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!