Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Naklejka dekoracyjna kolorowe nuty

TenStickers. Naklejka dekoracyjna kolorowe nuty. Naklejka na ścianę dla dzieci reprezentująca pięciolinię z kolorowymi nutami i kluczem wiolinowym. Dla wszystkich miłośników muzyki.

Wspaniała, muzyczna naklejka na ścianę dla dzieci, która wspaniale ożywi ściany w pokoju. Jeżeli Twoje dziecko jest bardzo muzykalne i lubi śpiewać i tańczyć, ozdób jego pokój naszymi naklejkami. Naklejka na ścianę przedstawia kolorowe nuty na wielobarwnej pięciolinii. Taka dekoracja ścienna z pewnością ożywi pokój każdego dziecka lub sale muzyczną.

Zrezygnuj z nudnych, pustych ścian i nadaj swojemu otoczeniu niepowtarzalnego charakteru!
Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranej powierzchni. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl

TenStickers. Naklejka dekoracyjna kolorowe nuty. Naklejka na ścianę dla dzieci reprezentująca pięciolinię z kolorowymi nutami i kluczem wiolinowym. Dla wszystkich miłośników muzyki.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka dekoracyjna kolorowe nuty

Ocena ogólna: 10 / 10

el 20/12/2016 o 15:10 h

profesjonalna firma, polecam

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!