Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka dekoracyjna kurczak w skorupce

TenStickers. Naklejka dekoracyjna kurczak w skorupce. Zabawna naklejka na ścianę dla dzieci przedstawiająca dwa kurczaki usiłujące wydostać się ze skorupki.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Zabawna naklejka na ścianę dla dzieci przedstawiająca dwa pisklaki usiłujące wydostać się ze skorupek. Urocza naklejka jest świetnym pomysłem na zapełnienie pustych ścian i odmienienie wnętrz.


Kolorowa naklejka pozwoli Ci stworzyć niepowtarzalną atmosferę zabawy w pokoju Twojego dziecka. Idealnie sprawdzi się w sypialni lub miejscu przeznaczonym na zabawę, nie tylko da dużo radości, ale też pobudzi fantazję dzieci.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranej powierzchni. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl