Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka dekoracyjna kwiat

TenStickers. Naklejka dekoracyjna kwiat. Naklejka na ścianę przedstawiająca jednokolorowy kwiat. Elegancki obrazek do dekoracji każdego wnętrza.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Dekoracyjna naklejka na ścianę przedstawiająca roślinny wzór pojedynczej łodygi z której wychodzą eleganckie liście. Taka naklejka z pewnością odmieni wystrój Twojego salonu, sypialni czy innego, wybranego przez Ciebie pokoju. Taka ozdoba wprowadzi elegancję i harmonię do Twojego domu i sprawi, że Twoje ściany zostaną odmienione w kilka chwil. 

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!