Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie

Naklejka dekoracyjna logo wifi

TenStickers. Naklejka dekoracyjna logo wifi. Dzięki tej popularnej naklejce z logiem Wi Fi poinformujesz swoich klientów o bezpłatnym dostępie do internetu.

Poinformuj wszystkich swoich klientów, że na terenie Twojej firmy, restauracji czy innego przedsiębiorstwa mają dostęp do WiFi dzięki naszej naklejce na witrynę. Taka naklejka na witrynę będzie widoczna dla wszystkich przechodzących i może zachęcić nowych klientów do skorzystania z Twoich usług. Jak wiadomo, społeczeństwo jest co raz bardziej uzależnione od internetu, dzięki temu oferta darmowego WiFi może skłonić ich do odwiedzenia Twojej firmy.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy Państwu naklejki personalizowanie, które możemy dostosować do wszystkich Państwa potrzeb.

TenStickers. Naklejka dekoracyjna logo wifi. Dzięki tej popularnej naklejce z logiem Wi Fi poinformujesz swoich klientów o bezpłatnym dostępie do internetu.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka dekoracyjna logo wifi

Numer referencyjny: A4467

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka dekoracyjna logo wifi

Ocena ogólna: 10 / 10

el 24/07/2019 o 09:13 h

Piękne naklejki, profesjonalna obsługa, szybka wysyłka. Polecam!

el 13/08/2016 o 11:01 h

Polecam żadnych problemów szybka wysyłka naklejki zgodne z zamówieniem. Jeszcze skorzystam z usług tej firmy.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!