Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka dekoracyjna mechaniczna czaszka

TenStickers. Naklejka dekoracyjna mechaniczna czaszka. Oryginalna naklejka przedstawiająca trupią czaszkę i skrzyżowane klucze francuskie w kolorze metalicznym.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Dekoracyjna naklejka na ścianę dla wszystkich miłośników mechanizacji oraz motywów czaszki. W naszej naklejce znajdziecie połączenie wszystkiego co lubicie! Przedstawiamy wzór, który łączy w sobie zarys silnika, 2 klucze francuskie oraz czaszkę, a wszystko sprawia wrażenie, że jest stworzone z metalu. Jeżeli lubicie takie nietypowe wzory, to ten na pewno Wam się spodoba!

Gwarantujemy Państwu łatwą aplikacje naszych naklejek na każdą, gładką powierzchnię bez żadnych śladów kleju czy bąbelków powietrza. Nasz naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach. Jeżeli nie znajdą Państwo naklejki, która spełnia Państwa wymagania, prosimy o kontakt na info@tenstickers.pl, a postaramy się stworzyć dla Państwa naklejkę spersonalizowaną

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!