Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka dekoracyjna na lodówkę feed monster

TenStickers. Naklejka dekoracyjna na lodówkę feed monster. Oryginalna naklejka dekoracyjna na lodówkę przedstawiająca głodnego, niebieskiego potwora. Spersonalizuj swoją naklejkę!
TenStickers. Naklejka dekoracyjna na lodówkę feed monster. Oryginalna naklejka dekoracyjna na lodówkę przedstawiająca głodnego, niebieskiego potwora. Spersonalizuj swoją naklejkę!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 20 cm x 20 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Oryginalna naklejka, która zamieni Twoją lodówkę w wiecznie głodnego potwora i sprawi, że stanie się niepowtarzalna. Ozdobienie lodówki jest prostym i szybkim pomysłem na zmianę charakteru całej kuchni.

Jeśli znudził Cię wygląd Twojej lodówki lub chcesz przestraszyć i rozbawić każdego kto sięga po "e;małe co nieco"e;, nasza wysokiej jakości naklejka to świetny wybór!  

Nasze naklejki dekoracyjne są dostępne w różnych rozmiarach. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejkina indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl

*Przy zamówieniu, podaj w komentarzu wymiary swojej lodówki, abyśmy mogli dopasować rozmiar naklejki do Twoich indywidualnych potrzeb.

Informacja o Naklejka dekoracyjna na lodówkę feed monster

Numer referencyjny: A3338

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!