Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka dekoracyjna na lodówkę uśmiech

TenStickers. Naklejka dekoracyjna na lodówkę uśmiech. Sympatyczna naklejka dekoracyjna na lodówkę rozweseli niejednego lokatora.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Spersonalizuj swoją lodówkę w wyjątkowy sposób przy użyciu naszych naklejek! Naklejka na lodówkę przedstawia parę oczu oraz uśmiech. Spraw, aby Twoja lodówka wywoływała pozytywne emocje u wszystkich domowników i oczywiście u Ciebie! Przyklej uśmiech w dowolnym miejscu na lodówkę czy też na zamrażalnik i spersonalizuj swoją lodówkę! 

Gwarantujemy bardzo łatwą aplikację na wszystkich gładkich powierzchniach, bez żadnych śladów kleju czy też bąbelków powietrza pod powierzchnią naklejki. Nasze naklejki na lodówkę ozdobią staną się ozdobą Twojego mieszkania w zaledwie kilka chwil. 

Dopasuj rozmiar naklejki do swoich potrzeb. Pamiętaj, że zamawiany rozmiar to wymiary arkusza na której znajdują się naklejki, a nie pojedynczego elementu.

Informacja o Naklejka dekoracyjna na lodówkę uśmiech

Numer referencyjny: A3035

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!