Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie

Naklejka dekoracyjna panel tekstura metalowa

TenStickers. Naklejka dekoracyjna panel tekstura metalowa. Naklejka na laptop lub tablet, która przedstawia obrazek imitujący metalowe obicie.

Naklejka na laptop lub tablet z unikalnym wzorem, który nada Twojemu urządzeniu metalicznego połysku. Spraw, aby Twoje urządzenie wyróżniało się dzięki wysokiej jakości naklejce. Świetny pomysł na urozmaicenie swojego otoczenia dla wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych. Naklejka sprawdzi się także jako pomysł na oryginalny prezent

Naklejka dostępna jest w wielu kolorach i rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją do wybranego sprzętu. Prosta do naklejenia na każdej gładkiej powierzchni, nie zostawiając śladów kleju i bąbelków powietrza, a gdy przyjdzie czas na zmianę naklejki, z łatwością ją usuniesz. 

*W zależności od typu i wymiaru laptopa, proporcje naklejki mogą się nieznacznie różnić.

TenStickers. Naklejka dekoracyjna panel tekstura metalowa. Naklejka na laptop lub tablet, która przedstawia obrazek imitujący metalowe obicie.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka dekoracyjna panel tekstura metalowa

Numer referencyjny: A2489

Powierzchnia:

Dla kogo:

Ilość osób:

Format:

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka dekoracyjna panel tekstura metalowa

Ocena ogólna: 10 / 10

el 10/05/2019 o 14:25 h

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!