Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka dekoracyjna pingwin

TenStickers. Naklejka dekoracyjna pingwin. Fantastyczna naklejka dekoracyjna wzorowana obrazkiem DEIA. Rysunek przedstawia pingwina jedzącego loda w czapce i szaliku.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Zabawny sposób na dekorację lodówki czy tez zamrażalnika! Dekoracyjna naklejka na lodówkę przedstawiająca pingwina w czapce i szaliku. Nadal swojemu wnętrzu oryginalnego wystroju i spraw, aby Twoja lodówka stała się dużo bardziej przyjaznym sprzętem w Twoim domu. Odmień wygląd swojej lodówki za pomocą prostej dekoracji.Ilustracja doskonale będzie się aplikowała na każdej powierzchni płaskiej.

Gwarantujemy bardzo łatwą aplikację naklejki na wszystkie, gładkie powierzchnie. Co więcej mogą Państwo wybrać rozmiar oraz kolor z prawie 50 różnych odcieni, tak aby naklejka na lodówkę była jak najlepiej dostosowana do państwa potrzeb. Podczas aplikacji nie powstają żadne pęcherzyki powietrza ani ślady kleju. Dekoracja została wykonana z winylu aby zapewnić długotrwałość.

Informacja o Naklejka dekoracyjna pingwin

Numer referencyjny: A2455

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!