Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie

Naklejka dekoracyjna pingwin linux

TenStickers. Naklejka dekoracyjna pingwin linux. Naklejka na laptop lub tablet przedstawiająca pingwina, logo systemu operacyjnego Linux.

Spraw, żeby Twój laptop stał się jeszcze bardziej wyjątkowy ozdabiając go pomysłową naklejką przedstawiającą pingwina, logo systemu operacyjnego Linux.

Szukasz pomysłu na ozdobienie swojego urządzenia i sprawienie, że stanie się niepowtarzalne? Wysokiej jakości naklejka winylowa w to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Naklejka na laptop z pingwinem Linuxa idealnie sprawdzi się dla wszystkich fanów i użytkowników tego systemu operacyjnego.

Naklejka dostępna jest w wielu kolorach i rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją do wybranego sprzętu. Prosta do naklejenia na każdej gładkiej powierzchni, nie zostawiając śladów kleju i bąbelków powietrza, a gdy przyjdzie czas na zmianę naklejki, z łatwością ją usuniesz. 

*W zależności od typu i wymiaru laptopa, proporcje naklejki mogą się nieznacznie różnić.

TenStickers. Naklejka dekoracyjna pingwin linux. Naklejka na laptop lub tablet przedstawiająca pingwina, logo systemu operacyjnego Linux.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka dekoracyjna pingwin linux

Numer referencyjny: A5544

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka dekoracyjna pingwin linux

Ocena ogólna: 9 / 10

el 07/10/2020 o 10:12 h

el 08/09/2020 o 09:06 h

Bardzo długi czas realizacji, ale produkt wysokiej jakości.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!