Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Naklejka dekoracyjna słoik z przetworami

TenStickers. Naklejka dekoracyjna słoik z przetworami. Kolorowa naklejka dekoracyjna przedstawiająca słoik z przetworami. Orygianalny pomysł na ozdobę kuchni.

Jeżeli uwielbiasz pichcić w kuchni i jesteś znana ze swoich wspaniałych przetworów w całej rodzinie, to spraw, aby Twoja kuchnia pasował do Ciebie! Nasza naklejka na ścianę przedstawiająca słoik z pysznymi przetworami w środku! Taka naklejka będzie idealną ozdobą w kuchni lub w spiżarni, aby zaznaczyć na którym regale są umieszczone przewroty. 

Nasze dekoracyjne naklejki na ścianę są wykonane z dokładnością i precyzją z materiału winylowego. Naklejki są dostępne w różnych rozmiarach co sprawia, że każdy może dopasować je do swoich potrzeb. Co więcej, gwarantujemy bardzo łatwą aplikację na każdą, gładką powierzchnię bez żadnych bąbelków powietrza.

TenStickers. Naklejka dekoracyjna słoik z przetworami. Kolorowa naklejka dekoracyjna przedstawiająca słoik z przetworami. Orygianalny pomysł na ozdobę kuchni.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka dekoracyjna słoik z przetworami

Numer referencyjny: A4000

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!