Opinie 9.9
Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki wysokiej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 7.500 naklejek
Szybka dostawa w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Wiele naklejek dla dzieci
Dostępnych wiele nowych projektów
Dostępne różne rodzaje dostawy!
Login
Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki wysokiej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 7.500 naklejek
Szybka dostawa w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Wiele naklejek dla dzieci
0

Naklejka dekoracyjna smok śpiący na księżycu

Zniżka 5%
TenStickers. Naklejka dekoracyjna smok śpiący na księżycu. Naklejka dekoracyjna autorstwa Raquel Balezquez, przedstawiająca śpiącego smoka na księżycu. Piękna dekoracja do pokoju dziecięcego.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Oryginalna naklejka na ścianę dla dzieci przedstawiająca rysunek smoka śpiącego na księżycu. Ozdoba ścienna świetnie nadaje się do aranżacji wnętrz dla maluchów, sprawi, że pokój stanie się przytulny i pobudzi fantazję dziecka.

Sympatyczny smok będzie towarzyszyć Twojemu maluchowi każdego dnia podczas zabaw i przy zasypianiu. Spraw swojemu dziecku wiele radości ozdabiając jego ściany wysokiej jakości naklejką zaprojektowaną przez hiszpańską artystkę Raquel Blázquez.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

...

Informacja o Naklejka dekoracyjna smok śpiący na księżycu

Udekoruj dom świątecznymi naklejkami

Ekskluzywne naklejki świąteczne do dekoracji domu lub wystawy okiennej.