Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka dekoracyjna święta Bożego Narodzenia

Zniżka 5%
TenStickers. Naklejka dekoracyjna święta Bożego Narodzenia. Zabawna kolekcja naklejek dekoracyjnych przedstawiająca takie symbole świąt Bożego Narodzenia jak: renifer, bałwan, Mikołaj….

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Urocza naklejka na ścianę przedstawiająca bożonarodzeniowe postacie w świątecznym nastroju. Zestaw naklejek zawiera bałwanki, Świętego Mikołaja czy przyjazne renifera i pingwiny. Arkusz zawiera wszystkie naklejki widoczne na zdjęciu, a rozmiar podany na stronie odnosi się do całego arkusza, nie pojedynczej naklejki.

Ta nastrojowa ozdoba będzie idealnym rozwiązaniem na urozmaicenie świątecznych dekoracji. Świetnie sprawdzi się zarówno w domowej przestrzeni jak i jako część dekoracji.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl

...

Informacja o Naklejka dekoracyjna święta Bożego Narodzenia

Numer referencyjny: A6047

Styl naklejki:
Naklejki Rysunki

Format:
Nieokreślony

Dla kogo:
Dla wszystkich

Ilość osób:
Bez osób