Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka dekoracyjna tablica kredowa

TenStickers. Naklejka dekoracyjna tablica kredowa. Naklejki na ścianę tablice kredowe, do zastosowania w domu czy w biurze. Będą świetną dekoracja do pokoju dla dzieci.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Przedstawiamy Państwu rewelacyjną naklejkę na ścianę, która jest wspaniale odmieni wnętrze dzięki swojej uniwersalności. Taka naklejka - tablica kredowa będzie pasować do domu lub do biura, aby zapisać wszystkie swoje kreatywne pomysły. Taka naklejka wspaniale zastąpi zwykłą tablicę do pisania i będzie zdecydowanie łatwiejsza w aplikacji niż farby kredowe. Dodatkowo naszą naklejkę jest bardzo łatwo ściągnąć, dzięki czemu bez żadnych śladów możesz się jej pozbyć, kiedy nie będzie już niepotrzebna. 
Taka naklejka będzie idealnie pasować do pokoju dziecięcego i pozwoli Twojemu dziecku wyzwolić swoją kreatywność.

Do naklejki dodajemy pudełko kredy GRATIS!

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy Państwu naklejki spersonalizowane, które możemy dostosować do wszystkich Państwa potrzeb.

...

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka dekoracyjna tablica kredowa

Ocena ogólna: 10 / 10

el 10/01/2017 o 11:16 h

Zamówiłam dwie naklejki: tablicowa i logo drużyny piłkarskiej. Naklejki bardzo dobrej jakości. Realizacja ekspresowa. Udany prezent gwiazdkowy dla dzieci.

el 12/02/2015 o 12:04 h

Świetna obsługa, szybka przesyłka, super !