Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka dekoracyjna trójkąty trzy kolory

TenStickers. Naklejka dekoracyjna trójkąty trzy kolory. Udekoruj Swój dom oryginalnymi trójkątami w trzech kolorach! Szeroka gama kolorów i wymiarów. Delikatna dekoracja do domu.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Rewelacyjne naklejki na ścianę przedstawiające trójkąty w trzech delikatnych kolorach. Takimi naklejkami wspaniale udekorujesz pokój dziecięcy czy też swoją sypialnię. Wielką zaletą naszych naklejek jest, to że każdy może przykleić je na ścianę wg. własnego pomysłu i wzoru ponieważ każdy trójkąt jest osobno i nie są one w żaden sposób połączone. 
*Najmniejszy dostępny rozmiar to 2,7 cm x 3 cm.
** Rozmiar, który jest podany w zamówieniu jest to wymiar arkusza na którym znajdują się naklejki, a nie jednej naklejki. Na jednym arkuszu mieści się 60 naklejek. 

Nasze naklejki na ścianę są bardzo łatwe w aplikacji na każdą gładką powierzchnię, nie mają bąbelków powietrza i nie zostawiają śladów kleju. Nasze naklejki są dostępne w różnych rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych. Oferujemy również naklejki spersonalizowane, które możemy dostosować do potrzeb indywidualnego klienta.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!