Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka dekoracyjna ubikacja

Zniżka 12%
TenStickers. Naklejka dekoracyjna ubikacja. Naklejka dekoracyjna do toalety służąca do oznaczenia drzwi lub kabin. Obrazek jest dostępny w wielu rozmiarach i kolorach.
TenStickers. Naklejka dekoracyjna ubikacja. Naklejka dekoracyjna do toalety służąca do oznaczenia drzwi lub kabin. Obrazek jest dostępny w wielu rozmiarach i kolorach.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Zabawna naklejka ścienna przedstawiająca instrukcję dla Panów, jak poprawnie korzystać z toalety, aby nie pobrudzić otoczenia. Udekoruj swoją łazienkę w ten przezabawny sposób, który jednocześnie pozwoli Ci utrzymać czystość! 

Humorystyczna naklejka sprawdzi się nie tylko jako ozdoba domowej toalety, ale też idealnie nadaje się do toalety w lokalu publicznym, jak restauracja, kawiarnia, czy bar.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranej powierzchni. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!