Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka dekoracyjna włącznik kran

Zniżka 10%
TenStickers. Naklejka dekoracyjna włącznik kran. Naklejka dekoracyjna na włącznik światła, która przedstawia kran ze skapującą z niego kroplą wody, w której wpisany jest symbol Euro.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Naklejka na włącznik światła przedstawiająca kran ze skapującą z niego kroplą wody, na której wpisany jest symbol Euro. Oryginalna naklejka to ciekawy pomysł na ozdobienie włącznika, ściany lub innej wybranej powierzchni, która jednocześnie będzie przypominała wszystkim, że niepotrzebne włączanie światła, to strata pieniędzy. Naklejka może też znaleźć zastosowanie w łazience, gdzie da wszystkim do zrozumienia, że marnowanie wody jest nie tylko marnotrawstwem, ale i zbędnym kosztem.

Nasze naklejki dekoracyjne są dostępne w różnych rozmiarach i 50 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: %e-mail%.

...

Informacja o Naklejka dekoracyjna włącznik kran

Numer referencyjny: A5400

Styl naklejki:
Naklejki Sylwetki Różne

Format:
Nieokreślony

Dla kogo:
Dorośli

Ilość osób:
Bez osób

Naklejki ścienne Halloween

Cukierek albo psikus? Naklejki ścienne nawiązujące do święta Halloween do Twojego domu lub miejsca pracy.