Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka dekoracyjna zakochane lody

TenStickers. Naklejka dekoracyjna zakochane lody. Naklejka dekoracyjna przedstawiająca zakochane lody. Oryginalny pomysł na ozdobę lodówki, szafki, czy ściany.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Zabawna naklejka na ścianę, lodówkę czy każdą, inną gładką powierzchnię. Jeżeli lubisz nietypowe ozdoby do domu to taka dekoracja przedstawiająca lód na patyku i lód w wafelku, które pałają do siebie gorącą miłością, to przyklej naszą naklejkę w swoim mieszkaniu już dziś! Naklejka ścienna, który wywoła uśmiech i wprowadzi sympatyczną atmosferę do każdego domu.Dekoracja doskonale sprawdzi się również w każdej lodziarni.Ilustracja doskonale będzie się aplikowała na każdej powierzchni płaskiej.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i prawie 50 kolorach, dzięki czemu każdy może dostosować wzór do swoich własnych wymagań. Gwarantujemy bardzo łatwą aplikację na każdą, gładką powierzchnię podczas której na ścianie nie pozostaną ślady kleju, a pod naklejką nie będzie żadnych pęcherzyków powietrza. Dekoracja została wykonana z winylu aby zapewnić długotrwałość.Grafika jest łatwa w aplikacji i również z łatwością można ją usunąć.