Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka dekoracyjna zakochane lody

TenStickers. Naklejka dekoracyjna zakochane lody. Naklejka dekoracyjna przedstawiająca zakochane lody. Oryginalny pomysł na ozdobę lodówki, szafki, czy ściany.
TenStickers. Naklejka dekoracyjna zakochane lody. Naklejka dekoracyjna przedstawiająca zakochane lody. Oryginalny pomysł na ozdobę lodówki, szafki, czy ściany.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Zabawna naklejka na ścianę, lodówkę czy każdą, inną gładką powierzchnię. Jeżeli lubisz nietypowe ozdoby do domu to taka dekoracja przedstawiająca lód na patyku i lód w wafelku, które pałają do siebie gorącą miłością, to przyklej naszą naklejkę w swoim mieszkaniu już dziś! Naklejka ścienna, który wywoła uśmiech i wprowadzi sympatyczną atmosferę do każdego domu.Dekoracja doskonale sprawdzi się również w każdej lodziarni.Ilustracja doskonale będzie się aplikowała na każdej powierzchni płaskiej.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i prawie 50 kolorach, dzięki czemu każdy może dostosować wzór do swoich własnych wymagań. Gwarantujemy bardzo łatwą aplikację na każdą, gładką powierzchnię podczas której na ścianie nie pozostaną ślady kleju, a pod naklejką nie będzie żadnych pęcherzyków powietrza. Dekoracja została wykonana z winylu aby zapewnić długotrwałość.Grafika jest łatwa w aplikacji i również z łatwością można ją usunąć.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!