Opinie 9.9
Login
Naklejki na zamówienie
Naklejki wg. tematu
Naklejki wg. lokalizacji
0

Naklejka dekoracyjna żonglujący kucharz

Naklejka dekoracyjna żonglujący kucharz
Wymiary (szerokość x wysokość)
Kolor

Inne naklejki które mogą Cię zainteresować

Zabawna naklejka na ścianę do kuchni przedstawiająca kucharza. Humorystyczna naklejka idealnie sprawdzi się nie tylko na ścianie, ale także na meblach i lodówce. Dekoracja odmieni wygląd Twojej kuchni i rozbawi domowników oraz gości. Grafika doskonale sprawdzi się również w każdej restauracji.

Dzięki wysokiej jakości materiałom i nowoczesnym technologiom wykorzystanym przy produkcji ozdoby, naklejka świetnie sprawdzi się w kuchennych wnętrzach, gdzie powierzchnie często narażone są na działanie wody.Ilustracja doskonale będzie się aplikowała na każdej powierzchni płaskiej.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i 50 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl . Dekoracja została wykonana z winylu aby zapewnić długotrwałość.

Informacja o Naklejka dekoracyjna żonglujący kucharz

Numer referencyjny: A2448

Styl naklejki:
Naklejki Wzory

Format:
Nieokreślony

Dla kogo:
Dorośli

Ilość osób:
Jedna osoba