Opinie 9.9
Login
Naklejki na zamówienie
Naklejki wg. tematu
Naklejki wg. lokalizacji
0

Naklejka dekoracyjna zupa

Naklejka dekoracyjna zupa
Zniżka 12%

Jednokolorowa naklejka dekoracyjna przedstawiająca talerz gorącej zupy. Naszą naklejką możesz ozdobić nie tylko ścianę, ale także meble oraz wyposażenie kuchenne. Idealnie nada się na przykład do oznaczenia szafki, w której przechowujesz talerze. Elegancka naklejka w kilka prostych chwil doda szyku Twojej kuchni i nada jej wyjątkowego charakteru.

Dzięki wysokiej jakości materiałom i nowoczesnym technologiom wykorzystanym przy produkcji ozdoby, naklejka świetnie sprawdzi się w kuchennych wnętrzach, gdzie powierzchnie często narażone są na działanie wody.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i 50 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl

WISHLIST

Wybierz wymiar (szerokość x wysokość)

Środki niestandardowe

Orientacja

Wybierz kolor

13.50

Naklejki na zamówienie

Inne naklejki które mogą Cię zainteresować

Informacja o Naklejka dekoracyjna zupa

Numer referencyjny: 166

Style naklejek:
Naklejki Wzory
Naklejki Sylwetki Różne

Format:
Nieokreślony

Dla kogo:
Dorośli

Ilość osób:
Bez osób