Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Naklejka dla dzieci bohater tenstickers

TenStickers. Naklejka dla dzieci bohater tenstickers. Zabawna naklejka na ścianę dla dzieci przedstawiająca naszą postać małego superbohatera w pelerynie.

Zabawna naklejka na ścianę dla dzieci przedstawiająca małego superbohatera. Urocza naklejka świetnie sprawdzi się w pokoju każdego malucha, sprawiając mu jednocześnie wiele radości.

Mały bohater w pieluszce będzie świetnym kompanem dla Twojej pociechy towarzysząc jej w trakcie zabaw i strzegąc w nocy. Odmień pokój dziecka z wysokiej jakości naklejką, która pobudzi jego wyobraźnię!

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i 50 kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl . 

TenStickers. Naklejka dla dzieci bohater tenstickers. Zabawna naklejka na ścianę dla dzieci przedstawiająca naszą postać małego superbohatera w pelerynie.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!