Opinie
Login
Naklejki na zamówienie
Naklejki wg. tematu
Naklejki wg. lokalizacji
0

Naklejka na ścianę dla dzieci dżungla

Naklejka na ścianę dla dzieci dżungla

Wspaniała naklejka na ścianę dla dzieci, która przypadnie do gustu wszystkim maluszkom! Jeżeli szukasz sposobu na ozdobienie pokoju Twojego dziecka w oryginalny i nietypowy sposób, to nasza kolorowa naklejka spełni wszystkie Twoje wymagania. Są to wysokiej jakości naklejki na ścianę z różnymi zwierzątkami: małpki, żyrafa, krokodyl, lew i wiele innych. Wszystkie zwierzątka są przedstawione w kolorowy i przyjazny sposób. 

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy Państwu naklejki spersonalizowane, które możemy dostosować do wszystkich Państwa potrzeb.
Wymiary podane w zamówieniu obejmują wszystkie naklejki razem. Przykładowo jeśli wybierzesz wymiar naklejki 163 x 195 cm słoń będzie miał w przybliżeniu wymiar 68 x 64 cm, motyl 13 x 10cm, a gałązka z małpkami 154 x 56 cm.

WISHLIST

Wybierz wymiar (szerokość x wysokość)

Orientacja

104.35

Naklejki na zamówienie

Inne naklejki które mogą Cię zainteresować

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka na ścianę dla dzieci dżungla

Ocena ogólna: 10 / 10

el 16/02/2017 o 09:50 h

Naklejki łatwe do zaaplikowania , zgodne z opisem produktu. Świetnie wyjaśniony montaż i wysoka jakoś produktu powodują, że każdy sobie poradzi.

el 21/09/2016 o 20:24 h

Ekspresowa realizacja zamówienia. Naklejki pięknie wyglądają nie tylko na zdjęciu, ale przede wszystkim na żywo.Mimo drobnych nierówności na ścianie bardzo dobrze się trzymają, nie mieliśmy też żadnego problemu z montażem. Szczerze polecam. Produkt wart swojej ceny.