Opinie 9.9
Login
Naklejki na zamówienie
Naklejki wg. tematu
Naklejki wg. lokalizacji
0

Naklejka na ścianę dla dzieci dżungla

Naklejka na ścianę dla dzieci dżungla
Zniżka 12%

Wspaniała naklejka na ścianę dla dzieci, która przypadnie do gustu wszystkim maluszkom! Jeżeli szukasz sposobu na ozdobienie pokoju Twojego dziecka w oryginalny i nietypowy sposób, to nasza kolorowa naklejka spełni wszystkie Twoje wymagania. Są to wysokiej jakości naklejki na ścianę z różnymi zwierzątkami: małpki, żyrafa, krokodyl, lew i wiele innych. Wszystkie zwierzątka są przedstawione w kolorowy i przyjazny sposób. 

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy Państwu naklejki spersonalizowane, które możemy dostosować do wszystkich Państwa potrzeb.
Wymiary podane w zamówieniu obejmują wszystkie naklejki razem. Przykładowo jeśli wybierzesz wymiar naklejki 163 x 195 cm słoń będzie miał w przybliżeniu wymiar 68 x 64 cm, motyl 13 x 10cm, a gałązka z małpkami 154 x 56 cm.

WISHLIST

Wybierz wymiar (szerokość x wysokość)

Środki niestandardowe

Orientacja

100.25

Naklejki na zamówienie

Inne naklejki które mogą Cię zainteresować

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka na ścianę dla dzieci dżungla

Ocena ogólna: 10 / 10

el 24/07/2017 o 09:00 h

Jakość naklejek wspaniała, piękne, żywe kolory! Aplikacja naklejek na ścianę tak prosta,że moje dwuletnie dziecko,dla którego zamówiłam te naklejki,chętnie i z łatwością pomogło nam je umieścić na ścianie,przy okazji świetnie się bawiąc! Polecam!

Zobacz obrazek Zobacz obrazek
el 16/02/2017 o 09:50 h

Naklejki łatwe do zaaplikowania , zgodne z opisem produktu. Świetnie wyjaśniony montaż i wysoka jakoś produktu powodują, że każdy sobie poradzi.

el 21/09/2016 o 20:24 h

Ekspresowa realizacja zamówienia. Naklejki pięknie wyglądają nie tylko na zdjęciu, ale przede wszystkim na żywo.Mimo drobnych nierówności na ścianie bardzo dobrze się trzymają, nie mieliśmy też żadnego problemu z montażem. Szczerze polecam. Produkt wart swojej ceny.