Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Naklejka dla dzieci kot na ścianie

Zniżka 12%
TenStickers. Naklejka dla dzieci kot na ścianie. Naklejka dekoracyjna przedstawiająca czarnego kota wspinającego się po ścianie.

Zabawna naklejka na ścianę przedstawiająca czarnego kota, który zjeżdża z gładkiej powierzchni, wczepiając się w nią pazurami. Jeżeli uwielbiasz koty i chciałbyś, aby jedne z nich stanowił ozdobę Twojego domu, a z jakiś przyczyn nie możesz mieć żywego zwierzątka, to taka naklejka będzie idealna dla Ciebie. Dekoracja dla wszystkich miłośników kotów.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w rożnych rozmiarach i są wykonane z wysokiej jakości winylu. Gwarantujemy Państwu bardzo łatwą aplikację naklejek na każdą, gładką powierzchnię podczas której nie powstają żadne ślady kleju, a pod powierzchnią naklejki nie tworzą się bąbelki powietrza. 

TenStickers. Naklejka dla dzieci kot na ścianie. Naklejka dekoracyjna przedstawiająca czarnego kota wspinającego się po ścianie.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!