Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka dla dzieci samolot z imieniem

Spersonalizowane
TenStickers. Naklejka dla dzieci samolot z imieniem. Naklejka dekoracyjna przedstawiająca samolot ciągnący za sobą materiał, na którym możesz umieścić dowolne imię.
TenStickers. Naklejka dla dzieci samolot z imieniem. Naklejka dekoracyjna przedstawiająca samolot ciągnący za sobą materiał, na którym możesz umieścić dowolne imię.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Spersonalizuj
Fantastyczna naklejka na ścianę dla dzieci, na której każdy może umieścić wybrane imię. Dzięki takiemu zabiegowi taka naklejka będzie pasować do pokoju każdego dziecka i dodatkowo podkreśli jego indywidualizm. 
*Aby zmienić imię na naklejce, wystarczy w polu Uwagi podczas składania zamówienia wpisać wybrane imię, a naklejka przyjdzie do Państwa z wybranym imieniem. 

Nasze naklejki na ścianę są bardzo łatwe w aplikacji na każdą gładką powierzchnię, nie mają bąbelków powietrza i nie zostawiają śladów kleju. Nasze naklejki są dostępne w różnych rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych. Oferujemy również naklejki spersonalizowane, które możemy dostosować do potrzeb indywidualnego klienta.

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka dla dzieci samolot z imieniem

Ocena ogólna: 10 / 10

el 04/05/2016 o 08:48 h

wszystko ok

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!