Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę dla dzieci trzy małpki

TenStickers. Naklejka na ścianę dla dzieci trzy małpki. Ładna naklejka dekoracyjna przedstawiająca trzy urocze małpki w różnych pozycjach. Naklejki na ścianę zwierzęta. Wysyłka w 24/48h!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Dlaczego udekorować pokój tylko jedną małpką kiedy możesz mieć aż trzy? Dzięki naszej uroczej naklejce możesz mieć wszystkie trzy! Te trzy małpki ilustrują bardzo znany wzór Trzy mądre małpy, który w azjatyckiej kulturze symbolizują powiedzenie: "e;nie widzę nic złego, nie słyszę nic złego, nie mówię nic złego"e;. 

Jeżeli uważasz, że ważne jest, aby trzymać się tej zasady, to naucz tego swojego dziecka za pomocą naszych naklejek! Wspaniała ozdoba do pokoju dziecka, która nie tylko dobrze wygląda, ale również uczy życiowych mądrości. 

Nasze naklejki na ścianę dla dzieci są wykonane z wysokiej jakości materiału winylowego, który zachowuje długą trwałość materiału i koloru. Wzór jest dostępny w rożnych rozmiarach.

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka na ścianę dla dzieci trzy małpki

Ocena ogólna: 10 / 10

el 08/12/2017 o 22:29 h

Wszystko super!

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!