Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Zestaw naklejek do kuchni posiekane owoce

TenStickers. Zestaw naklejek do kuchni posiekane owoce. Naklejki ścienna, przedstawiające owoce, która sprawi, że od razu nabierzesz na nie ochotę! Ten zestaw jest idealny dla Ciebie!

Odmień swoją kuchnię z tym niezwykłym i przykuwającym uwagę zestawem naklejką na ścianę, która przedstawia posiekane owoce! Ta dekoracja sprawi, że nabierzesz ochoty na zdrowe odżywianie! Jeśli uwielbiasz owoce, ta naklejka do kuchni będzie idealna dla Ciebie! Produkt dostępny jest w różnych rozmiarach. Podobnie jak wszystkie nasze naklejki, jest łatwy w stosowaniu, wyjątkowo trwały i nie pozostawia śladów bąbelków. Jest wykonany z winylu i nie pozostawia żadnych uszkodzeń ani pozostałości po usunięciu.
Jeśli wybrany zestaw naklejek zawiera więcej płytek niż jest to widoczne na zdjęciu podglądowym, prosimy o wskazanie preferowanego kolejnego wzoru w notatkach zamówienia (Czy chcesz dodać notatki zamówień?). W innym przypadku następna linia naklejek będzie taka jak pierwsza od góry.

TenStickers. Zestaw naklejek do kuchni posiekane owoce. Naklejki ścienna, przedstawiające owoce, która sprawi, że od razu nabierzesz na nie ochotę! Ten zestaw jest idealny dla Ciebie!

Kolor Twojej ściany

Wybierz zestaw
Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Zestaw naklejek do kuchni posiekane owoce

Numer referencyjny: A13583

Oceny naszych ostatnich klientów Zestaw naklejek do kuchni posiekane owoce

Ocena ogólna: 6 / 10

el 08/09/2020 o 13:23 h

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!