Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka do łazienki fala krople wody

Zniżka 5%
TenStickers. Naklejka do łazienki fala krople wody. Naklejka dekoracyjna, która przedstawia krople wody umieszczone na tle fali morskiej. Ładna dekoracja do ozdoby powierzchni w łazience.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Pomysłowa naklejka na toaletę, która może być też umieszczona na ścianach, meblach i innych gładkich powierzchniach. Elegancka naklejka przedstawia krople wody na niebieskim tle.

Dekoracja świetnie sprawdzi się jako ozdoba toalety, sprawiając, że stanie się ona nieodłącznym elementem dekoracji wnętrz. Naklejka odmieni wygląd nie tylko ubikacji, ale i całej łazienki.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i 50 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl . 

...

Informacja o Naklejka do łazienki fala krople wody

Numer referencyjny: A1652

Styl naklejki:
Naklejki Rysunki

Format:
Nieokreślony

Dla kogo:
Dorośli

Ilość osób:
Bez osób