Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka Drzewo z klatkami na ptaki

TenStickers. Naklejka Drzewo z klatkami na ptaki. Naklejka przedstawiająca rysunek drzewa i powieszonymi na nim klatkami na ptaki. Do obrazka dołączone są naklejki z różnorodnymi, różowymi ptakami.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Fantastyczna naklejka na ścianę przedstawiająca eleganckie drzewo z różnymi klatkami dla ptaków. Jeżeli poszukujesz oryginalnej dekoracji do swojego mieszkania o roślinnym motywie, to taka naklejka będzie idealna dla Ciebie! Co więcej mamy dla Was prezent! Do tego wzoru dołączamy zestaw uroczych, różowych ptaków, które dodadzą uroku nowej dekoracji. Możesz je wykorzystać razem z drzewem lub jako ozdobę kompletnie innego miejsca. Dobierz odpowiedni kolor, który będzie pasował do Twojego wnętrza!

Nasze naklejki na ścianę są wykonane z wysokiej jakości materiału winylowego i są bardzo łatwe w aplikacji na wszystkich, gładkich powierzchniach. Podczas aplikacji nie powstają pęcherzyki powietrza ani ślady kleju. 

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!