Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę dla dzieci pociąg + Twoje imię

Spersonalizowane
TenStickers. Naklejka na ścianę dla dzieci pociąg + Twoje imię. Naklejka na ścianę dla dzieci z imieniem dziecka! Idealna ozdoba do dekoracji pokoju dziecięcego. Wzór w kształcie pociągu.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Spersonalizuj
Udekoruj pokój Twojego dziecka oryginalną naklejką z jego imieniem! Obrazek przedstawia jadącą ciuchcię, i imię uformowaną z lecącego dymu. Jeżeli szukasz oryginalnej, spersonalizowanej naklejki, dostosowanej do Twojego dziecka, to taka naklejka będzie idealna dal Ciebie i Twojego dziecka! Wystarczy, że podczas dokonywania kupna, wpiszesz w polu "Uwagi" wybrane imię, a my dopilnujemy, aby pojawiło się na naklejce. 

Winylowe naklejki na ścianę są wykonane z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu zachowują bardzo długą trwałość materiału oraz żywe kolory przez długi czas. Wzór naklejki jest dostępny w różnych rozmiarach i prawie 50 kolorach, więc każdy może dostosować je do swoich potrzeb. Gwarantujemy bardzo łatwą aplikację na każdą, gładką powierzchnię.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!