Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka If your dreams don't scare you

TenStickers. Naklejka If your dreams don't scare you. Motywacyjna naklejka ścienna prezentująca tekst w języku angielskim ‘If your dreams don’t scare you they aren’t big enough’.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Motywacyjna naklejka ścienna prezentująca tekst w języku angielskim ‘If your dreams don’t scare you they aren’t big enough’( Jeśli Twoje marzenia Cię nie przerażają to nie są one wystarczająco duże).Dekoracja,która codziennie będzie Ci przypominała o walce o swoje marzenia.Przypominaj sobie każdego dnia o spełnianiu marzeń.Tekst doskonale będzie się aplikował na każdej powierzchni płaskiej.Naklejka na ścianę nie pozostawia śladów kleju ani pęcherzyków powietrza.Została wykonana z winylu,aby zapewnić długotrwałość. Jest dostępna w wielu kolorach i rozmiarach.Ilustracja jest łatwa w aplikacji i również z łatwością można ją usunąć.

Informacja o Naklejka If your dreams don't scare you

Numer referencyjny: A10142

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka If your dreams don't scare you

Ocena ogólna: 8 / 10

el 08/03/2017 o 16:39 h

Oferta bardzo bogata jest z czego wybierać. Samo zamówienie przebiegło szybko i sprawnie. Jednak długo trwało dostarczenie paczki co jest na minus. Również fakt iż nie mam żadnych wiadomości gdzie znajduje się paczka z przesyłką.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!