Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka z rysunkiem Kapusta i przybory kuchenne

TenStickers. Naklejka z rysunkiem Kapusta i przybory kuchenne. Naklejki na ścianę do kuchni to świetny pomysł na ciekawe dekoracje. Sprawdź nasze naklejki z warzywami i przyborami kuchennymi.

 

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Poszukujesz niepowtarzalnych dekoracji do swojego domu? Chcesz nadać wnętrzu kuchni oryginalnego wyglądu? Sprawdź nasze wspaniałe naklejki na ścianę do kuchni, które możesz zastosować gdzie tylko chcesz i na każdej płaskiej powierzchni. Nasze oryginalne naklejki do kuchni to niezwykła idea na ozdoby ścienne do kuchni. Ta okleina samoprzylepna na ścianę do kuchni to naklejka przedstawiająca jedzenie takiej jak dynia czy kapusta oraz przybory kuchenne. Możesz zastosować tę naklejkę również jako naklejki do restauracji. Nasze naklejki ścienne do kuchni są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Produkujemy nasze naklejki jedzenie z winylu, co gwarantuje ich łatwą aplikację. Nie pozostawiają też śladów kleju po ich odklejeniu.

Informacja o Naklejka z rysunkiem Kapusta i przybory kuchenne

Numer referencyjny: A14697

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!