Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety

Naklejka kolorowa mapa świata

TenStickers. Naklejka kolorowa mapa świata. Udekoruj swoją ścianę w stylowy sposób piękną mapą w żywych kolorach z nazwami poszczególnych krajów.

Udekoruj swoją ścianę w stylowy sposób piękną mapą w żywych kolorach z nazwami poszczególnych krajów.Idealna dekoracja, która będzie się świetnie prezentować w każdym pomieszczeniu.Odmieni aranżację każdego wnętrza od salonu aż po pokój najmłodszego członka domu.Idealna ilustracja dla ludzi,którzy kochają podróżować i chcieliby mieć kawałek świata w swoim domu.Dekoracja nie pozostawia śladów kleju ani pęcherzyków powietrza. Jest łatwa w aplikacji i również możesz ją w każdej chwilii usunąć kiedy tylko zechcesz.Wraz z naszą naklejką dostaniesz instrukcję  jak prawidłowo zaaplikować naklejkę. 

TenStickers. Naklejka kolorowa mapa świata. Udekoruj swoją ścianę w stylowy sposób piękną mapą w żywych kolorach z nazwami poszczególnych krajów.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka kolorowa mapa świata

Numer referencyjny: A9144

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!