Opinie 9.9
Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki wysokiej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 7.500 naklejek
Szybka dostawa w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Wiele naklejek dla dzieci
Dostępnych wiele nowych projektów
Dostępne różne rodzaje dostawy!
Login
Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki wysokiej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 7.500 naklejek
Szybka dostawa w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Wiele naklejek dla dzieci
0

Naklejka litera Z

Zniżka 5%
TenStickers. Naklejka litera Z. Naklejka na ścianę dla dzieci z kolekcji litery alfabetu, którym towarzyszą różne zwierzęta. Obrazek przedstawia literkę Z z pasiastą zebrą.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Urocza naklejka na ścianę dla dzieci przedstawiająca przyjazną zebrę wraz z literą Z i napisem Zebra. Sympatyczna dekoracja ścienna idealnie nadaje się do aranżacji wnętrz dla maluchów sprawiając, że pokój stanie się przytulny i pobudzając fantazję dziecka.

Spraw radość swojemu dziecku ozdabiając jego pokój figlarną zebrą, która pomoże mu poznać litery alfabetu. Naklejka idealnie sprawdzi się w pokoju każdego dziecka, którego imię zaczyna się na Z.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na zamówienie indywidualne, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl . 

...

Udekoruj dom świątecznymi naklejkami

Ekskluzywne naklejki świąteczne do dekoracji domu lub wystawy okiennej.