Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka mama z dzieckiem i księżyc

TenStickers. Naklejka mama z dzieckiem i księżyc. Urocza naklejka na ścianę dla dzieci przedstawiająca kobietę z niemowlakiem na półokrągłym księżycu.
TenStickers. Naklejka mama z dzieckiem i księżyc. Urocza naklejka na ścianę dla dzieci przedstawiająca kobietę z niemowlakiem na półokrągłym księżycu.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Urocza  naklejka na ścianę dla dzieci, która idealnie sprawdzi się w pokoju niemowlaka. Dekoracja ścienna przedstawiająca mamę z dzieckiem na rękach ukołysane do snu przez księżyc to sympatyczny obrazek, który wprowadzi niepowtarzalny, przytulny nastrój w sypialni dziecka.

Sympatyczna dekoracja da wiele radości maluchom i sprawi, że będzie się im zasypiało przyjemniej.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl . 

Informacja o Naklejka mama z dzieckiem i księżyc

Numer referencyjny: A5171

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!