Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka Mapa Polski Województwa Jednokolorowa

TenStickers. Naklejka Mapa Polski Województwa Jednokolorowa. Oryginalna mapa Polski z podziałem na województwa. Idealna na ozdobienie pokoju nastolatka lub jako pomoc dydaktyczna w szkole.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Oryginalna mapa Polski z podziałem administracyjnym na województwa. Jednokolorowa naklejka na ścianę z liniami zaznaczającymi województwa to świetny pomysł na ozdobienie pokoju dziecka i nastolatka. Mapa nie tylko wspaniale ozdobi pokój, ale będzie też niezastąpioną pomocą dydaktyczną. Mapa Polski idealnie sprawdzi się jako część wystroju szkolnej sali, a zwłaszcza klasy geograficznej.

Nasze naklejki na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i 50 kolorach, dzięki czemu z pewnością dopasujesz je do wybranego miejsca. Zapewniamy łatwą aplikację na każdą gładką powierzchnię, brak śladów kleju oraz bąbelków powietrza. Dodatkowo proponujemy naklejki na zamówienie, które możemy dostosować do Twoich potrzeb. Odmień swoje wnętrza już teraz! Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

Informacja o Naklejka Mapa Polski Województwa Jednokolorowa

Numer referencyjny: A8976

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!