Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Miarka wzrostu na ścianę - zając na drabinie

TenStickers. Miarka wzrostu na ścianę - zając na drabinie. Szukasz ciekawego prezentu dla dziecka?  Wypróbuj nasze naklejki do pokoju dziecięcego w formie miarki wzrostu królikiem na drabinie! 
 

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Ścienna miarka wzrostu z królikiem siedzącym na drabinie wśród chmur. Szukasz ciekawego prezentu dla swojego dziecka? Jednocześnie chcesz ciekawie ozdobić ściany w pokoju dziecka? Wypróbuj nasze naklejki na ścianę dla dzieci króliki w formie miarki wzrostu! Naklejka miarka wzrostu zajączek na ścianę w pokoju dziecięcym to niesamowity pomysł na dekoracje i sprawienie radości dziecku. Mierzenie wzrostu drabiną to fascynująca rzecz przypadku dzieci, więc wybierz nasze naklejki miara wzrostu z króliczkiem z naszego katalogu. Ta nalepka miarka wzrostu przedstawia szarego zająca siedzącego na drabinie wśród chmur. Nasze różne naklejki dla dzieci są wykonane z nieszkodliwego dla otoczenia winylu i nadają się na wszelkie płaskie powierzchnie, również na meble. Ponadto, nasze naklejki ścienne miarki wzrostu są dostępne w wielu wzorach i rozmiarach.

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!