Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na drzwi ster statku

Spersonalizowane
TenStickers. Naklejka na drzwi ster statku. Naklejka na ścianę lub na drzwi przedstawiająca ster statku, a w środku można napisać swój tekst.
TenStickers. Naklejka na drzwi ster statku. Naklejka na ścianę lub na drzwi przedstawiająca ster statku, a w środku można napisać swój tekst.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Spersonalizuj
Dekoracyjna naklejka na ścianę lub drzwi w kształcie stera statku. W środku możesz umieścić wybrany przez siebie tekst, wystarczy, że podczas składania zamówienia w polu "Uwagi dotyczące zamówienia" wpiszesz swój tekst. Taką naklejką możesz oznaczyć drzwi do pokojów dzieci, drzwi do łazienki lub cokolwiek chcesz - wszystko zależy od Twojej kreatywności. 

Nasze naklejki na ścianę są do kupienia w różnych rozmiarach i ponad 40 kolorach, dzięki czemu możesz dostosować wzór do swoich potrzeb i wystroju swojego mieszkania. Dodatkowo, nasze naklejki mogą zostać przyklejone na wszystkie gładkie powierzchnie, nie tylko na ściany. 

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!