Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na drzwi tygrysi kot

TenStickers. Naklejka na drzwi tygrysi kot. Naklejka na drzwi przedstawiająca twarz kota z odstającym ogonem. Możesz wybrać preferowany rozmiar.
TenStickers. Naklejka na drzwi tygrysi kot. Naklejka na drzwi przedstawiająca twarz kota z odstającym ogonem. Możesz wybrać preferowany rozmiar.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 3 cm x 3 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Zastosuj tę naklejkę na drzwi w pokoju swojego dziecka, a także w salonie. Produkt ten przedstawia twarz kota z odstającym ogonem, a wszystko to ma bardzo słodki wygląd. Ta naklejka z kotem zadziwi Twoje dziecko i zawsze rozśmieszy i uszczęśliwi. Możesz zastosować ten wzór na powierzchni drzwi w dowolnym miejscu w domu. Produkt ten jest bez wątpienia wykonany z najlepszej jakości materiału, jaki można znaleźć na rynku, z wieloma ciekawymi elementami. Na powierzchni nie będzie pęcherzyków powietrza, nie tworzą także zmarszczek, nie odbijają światła. Możesz wybrać produkt ten w dowolnym rozmiarze.

Informacja o Naklejka na drzwi tygrysi kot

Numer referencyjny: A18072

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!