Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na kartę kaseta

TenStickers. Naklejka na kartę kaseta. Dekoracyjna naklejka na kartę bankomatową z old schoolową kasetą. Prosta i łatwa aplikacja, bez pęcherzyków powietrza!
TenStickers. Naklejka na kartę kaseta. Dekoracyjna naklejka na kartę bankomatową z old schoolową kasetą. Prosta i łatwa aplikacja, bez pęcherzyków powietrza!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Dekoracyjna naklejka na kartę bankową z wzorem oldschoolowej kasety. Piękny i prosty design, który sprawi, że każda Twoja karta stanie się widowiskową ozdobą, która określi Twój styl. Ta naklejka na kartę ładnie przykryje powierzchnię, odsłaniając jedynie numer konta, dane właściciela i obszar chipa. Jest w standardowym rozmiarze, pasującym do każdej karty. Najlepszy materiał winylowy, jaki możesz dostać na rynku. W razie potrzeby, możesz usunąć tę naklejkę na kartę bez pozostawiania śladów na powierzchni. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące produktu, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio poprzez maila lub telefonicznie. Zapomnij o nudnych kartach!

Informacja o Naklejka na kartę kaseta

Numer referencyjny: A18789

Format:

Dla kogo:

Ilość osób:

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!