Darmowa wysyłka od 150zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka pod kontakt Panda na kontakt

TenStickers. Naklejka pod kontakt Panda na kontakt. Chcesz mieć niezwykłe dekoracje w domu? Zastanawiasz się, jak ozdobić pokój dziecięcy?  Sprawdź naklejki na kontakt z pandą! Codziennie nowe projekty!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)
Chcesz mieć niezwykłe dekoracje w domu? Zastanawiasz się, jakie niestandardowe miejsca w domu możesz ozdobić? Sprawdź nasze naklejki na kontakt z pandą. Naklejki panda z napisem "e;Hej"e; to niezwykle ciekawy pomysł na dekorację kontaktu. Naklejki na włącznik światła z ilustracją pandy nadadzą wnętrzu domu oryginalnego charakteru. Sprawdź nasze naklejki dla dzieci i dowiedz się jak ozdobić pokój dziecięcy za pomocą naklejki pod kontakt. Naklejka na kontakt przedstawia uśmiechniętego misia panda machającego łapką i mówiącego "e;Hej"e;. to wspaniała dekoracja do pokoju dziecięcego. Nasze naklejki winylowe są wykonane z wysokiej jakości materiału i są proste w aplikacji. Są dostępne w różnych rozmiarach.

Informacja o Naklejka pod kontakt Panda na kontakt

Numer referencyjny: A14526

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!