Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na laptop Banksy dziewczynka z balonikami

TenStickers. Naklejka na laptop Banksy dziewczynka z balonikami. Naklejka na laptop przedstawiająca postać dziewczynki z balonikami, porwanej przez wiatr. Wzór zaprojektowany przez słynnego artystę street art.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)
Wspaniała naklejka na laptopa przedstawiająca rysunek nawiązujący do dzieła ulicznego artysty Banksy, którego prace można spotkać na całym świecie, jednak najwięcej ich jest w Londynie i okolicach. Artysta, który w swoich dziełach nawiązuje do teraźniejszej sytuacji politycznej, gospodarczej czy też ekonomicznej. Poprzez swoje prace daje upust swoim poglądom i opiniom. 
Tym razem przedstawiamy Państwu świetną naklejkę, która będzie pasować na laptopa każdej marki. Wzór ukazuje dziewczynkę, która unosi się do góry dzięki trzymanym balonom. 

Nasze naklejki na laptopa są bardzo dobrej jakości i są niezwykle proste w aplikacji! Podczas naklejania nie powstają żadne pęcherzyki powietrza, a na obudowie nie zostają żadne ślady kleju. Wybierz kolor, który najbardziej będzie pasował do Ciebie!

Oceny naszych ostatnich klientów Naklejka na laptop Banksy dziewczynka z balonikami

Ocena ogólna: 10 / 10

el 30/09/2019 o 08:35 h