Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie

Naklejka na laptop drzewo ptaki

TenStickers. Naklejka na laptop drzewo ptaki. Naklejka dekoracyjna na laptop przedstawiająca szkic drzewa i latające ptaki.

Spraw, żeby Twój laptop stał się jeszcze bardziej wyjątkowy ozdabiając go pomysłową naklejką, która idealnie komponuje się z logo producenta. Kreatywny wzór pozwoli Ci wyróżnić się w tłumie i nada Twojemu sprzętowi niepowtarzalny charakter. 

Spraw, żeby Twój laptop lub tablet stał się jeszcze bardziej wyjątkowy ozdabiając go pomysłową naklejką przedstawiającą drzewo z wiosennymi pakami, z którego odlatują ptaki.

Naklejka dostępna jest w wielu kolorach i rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją do wybranego sprzętu. Prosta do naklejenia na każdej gładkiej powierzchni, nie zostawiając śladów kleju i bąbelków powietrza, a gdy przyjdzie czas na zmianę naklejki, z łatwością ją usuniesz. 

*W zależności od typu i wymiaru laptopa, proporcje naklejki mogą się nieznacznie różnić.

TenStickers. Naklejka na laptop drzewo ptaki. Naklejka dekoracyjna na laptop przedstawiająca szkic drzewa i latające ptaki.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka na laptop drzewo ptaki

Numer referencyjny: A6176

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!