Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie

Naklejka na laptop małpka

TenStickers. Naklejka na laptop małpka. Naklejka na laptop przedstawiająca sympatyczną i uśmiechniętą małpkę zwisającą z gałęzi.

Naklejka przedstawiająca sympatyczną i uśmiechniętą małpkę zwisającą z gałęzi to oryginalny pomysł na ozdobienie Twojego laptopa i tabletu. Zabawna małpka urozmaici czas spędzany na pracy czy nauce.  

Kreatywny wzór pozwoli Ci wyróżnić się w tłumie i nada Twojemu sprzętowi niepowtarzalny charakter. 

Naklejka dostępna jest w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją do każdego Twojego urządzenia. Prosta do naklejenia na każdej gładkiej powierzchni, nie zostawiając śladów kleju i bąbelków powietrza, a gdy przyjdzie czas na zmianę naklejki, z łatwością ją usuniesz. Dodatkowo proponujemy naklejki na indywidualne zamówienie, które możemy dostosować do wszystkich Twoich potrzeb. Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami na: info@tenstickers.pl.

*Proporcje naklejki mogą różnić się nieznacznie w zależności od rozmiaru urządzenia.

TenStickers. Naklejka na laptop małpka. Naklejka na laptop przedstawiająca sympatyczną i uśmiechniętą małpkę zwisającą z gałęzi.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!