Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki na zamówienie

Naklejka na laptop Ręce Myszki Miki

TenStickers. Naklejka na laptop Ręce Myszki Miki. Naklejka dekoracyjna na laptop i tablet przedstawiająca ręce myszki Miki.

Naklejka na laptop przedstawiająca ręce kultowej kreskówki Myszki Miki. Świetnie sprawdzi się jako ozdoba na laptop lub tablet, w kilka chwil sprawiając, że Twoje urządzenie stanie się niepowtarzalne.

Spraw, żeby Twój laptop lub tablet stał się jeszcze bardziej wyjątkowy ozdabiając go pomysłową naklejką. Ozdoba sprawi wiele radości za każdym razem, kiedy będziesz uczyć się lub pracować na laptopie!

Naklejka dostępna jest w wielu kolorach i rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją do wybranego sprzętu. Prosta do naklejenia na każdej gładkiej powierzchni, nie zostawiając śladów kleju i bąbelków powietrza, a gdy przyjdzie czas na zmianę naklejki, z łatwością ją usuniesz. 

*W zależności od typu i wymiaru laptopa, proporcje naklejki mogą się nieznacznie różnić.

TenStickers. Naklejka na laptop Ręce Myszki Miki. Naklejka dekoracyjna na laptop i tablet przedstawiająca ręce myszki Miki.

Kolor Twojej ściany

Kolor
T
Wymiary (szerokość x wysokość)

Informacja o Naklejka na laptop Ręce Myszki Miki

Numer referencyjny: A2522

Powierzchnia:

Dla kogo:

Ilość osób:

Format:

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!