Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na ścianę tekstura Fale morskie na touchpad

TenStickers. Naklejka na ścianę tekstura Fale morskie na touchpad. Lazurowo niebieska naklejka na touchpad dla twojego laptopa sprawdzi się świetnie na każdym urządzeniu. Nowe promocje w naszym newsletterze!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Fale morskie jako naklejka na touchpad dla twojego laptopa. Jeśli chcesz ozdobić Twoje urządzenie w niezwykły sposób i nie wzbudzić zazdrość wśród twoich znajomych sprawdź katalog naszych naklejek na touchpad oraz naklejek na laptopa. Ta naklejka przedstawia niebieskie fale, które będą wyglądały świetnie w miejscu na panel dotykowy w twoim laptopie. Naklejki na panel dotykowy mogą być zastosowane w tym miejscu bez problemu, ponieważ nie powodują problemów w korzystaniu z touchpada. Nasze naklejki są wykonane z wysokiej jakości winylu lub przez co są łatwe w aplikacji oraz nie pozostawiają śladów kleju po ewentualnym usunięciu. Sprawdź katalog naszych naklejek na laptopa i wybierz coś dla siebie w odpowiednim na ciebie rozmiarze.


Informacja o Naklejka na ścianę tekstura Fale morskie na touchpad

Numer referencyjny: A15805

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!