Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na ścianę święta i wydarzenia Gwiaździste niebo nocą

Załącz Swój projekt
TenStickers. Naklejka na ścianę święta i wydarzenia Gwiaździste niebo nocą. Oryginalny naklejki na laptopa kosmos to ciekawy pomysł na dekorację urządzenia, które towarzyszy Ci niemal codziennie. Naklejki na zamówienie.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Spersonalizuj
Załącz swoje zdjęcie i stwórz naklejki na laptopa na zamówienie. Kosmiczne naklejki na laptopa doskonale ozdobią Twojego laptopa w niepowtarzalny sposób. Sprawdź nasze ciekawe i odjazdowe naklejki na laptopa z motywem kosmosu i gwiaździstego nieba. Skin na laptopa przedstawia nocną panoramę z drzewem na tle rozgwieżdżonego nieba w soczystych barwach. Nasze naklejki na laptopy są dostępne w wielu różnych rozmiarach, a jeśli nie znajdziesz swojego rozmiaru, podaj nam własne wymiary, a my przygotujemy naklejkę specjalnie dla Ciebie. Nasze naklejki nadają się również jako naklejki na telefon. Naklejki kosmos na laptopa to pomysł na ozdobienie laptopa, który z pewnością wzbudzi zainteresowanie i zazdrość, każdego kto zobaczy Cię z taką oryginalną dekoracją laptopa. Sprawdź nasze skórki na laptopa, które są łatwe w aplikacji i nie pozostawiają śladów kleju po ewentualnym ich usunięciu.

Informacja o Naklejka na ścianę święta i wydarzenia Gwiaździste niebo nocą

Numer referencyjny: A11889

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!