Darmowa wysyłka od 145zł
Naklejki najwyższej jakości
Spersonalizowane naklejki
Ponad 8.000 naklejek
Wysyłka w 24-48H
Szybka obsługa klienta
Codziennie nowe naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Wysyłka za granicę
0

Naklejka na laptopa Kolorowe koła

TenStickers. Naklejka na laptopa Kolorowe koła. Naklejka na touchpad kółka w trzech stonowanych kolorach.  Oryginalna dekoracja na twojego laptopa i świetny pomysł na prezent.

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalny rozmiar naklejki to 3 cm x 3 cm.

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Naklejka geometryczne koła na touchpad na twojego laptopa. Jeśli chcesz ozdobić laptopa nieszablonowy sposób sprawdź kolekcję naszych naklejek na panel dotykowy w laptopie. Naklejki na touchpad są wykonane z wytrzymałego i odpornego na ścieranie winylu który jest to zarówno łatwy w aplikacji jak i nie pozostawia śladów kleju po usunięciu naklejki. Naklejka kolorowe geometryczne koła na touchpad przedstawia nachodzące na siebie różnej wielkości i różnego koloru kółka. Naklejka jest w stonowanych kolorach w kolorze zielonym, brązowym i łososiowym. Jeśli chcesz zaskoczyć znajomych oryginalnością ozdób na twoim laptopie Wybierz nasze naklejki na trackpad i udekoruj nimi swoje urządzenie.


Informacja o Naklejka na laptopa Kolorowe koła

Numer referencyjny: A15804

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!