Dostawa na cały świat
Darmowa Wysyłka od 150zł
Wysyłka w 24-48H
Naklejki najwyższej jakości
Ponad 9.000 naklejek
Dostępne nowe Tapety
Szybka obsługa klienta
Codziennie Nowe Naklejki
Dostępne różne rodzaje dostawy
Naklejki na zamówienie
Naklejki na różne powierzchnie
Dostępne nowe Fototapety
0

Naklejka na ścianę tekstura Tęcza na touchpad

TenStickers. Naklejka na ścianę tekstura Tęcza na touchpad. Tęczowa naklejka na panel dotykowy w laptopie to rewelacyjny i oryginalny pomysł na spersonalizowanie Twojego urządzenia!

Dekoracyjna naklejka na panel dotykowy w laptopie. Udekoruj laptopa oryginalnymi naklejkami na laptopa i spraw, że Twoje urządzenie będzie oryginalne. Naklejki na panel dotykowy nie przeszkadzają w używaniu touchapada. Naklejka tęcza na panel dotykowy w laptopie sprawdzi się świetnie na każdym urządzeniu. Kolorowa tęczowa naklejka na laptopa to również świetny pomysł na prezent. Sprawdź nasze naklejki LGBT na laptopa i zaskocz przyjaciół oryginalnością Twojego urządzenia. Kolorowe naklejki na trackpad są łatwe w aplikacji i nie pozostawiają śladów kleju po ich ewentualnym usunięciu. Stickery na touchpad są dostępne w dowolnym rozmiarze.
Tęczowa naklejka na panel dotykowy w laptopie to rewelacyjny i oryginalny pomysł na spersonalizowanie Twojego urządzenia!

TenStickers. Naklejka na ścianę tekstura Tęcza na touchpad. Tęczowa naklejka na panel dotykowy w laptopie to rewelacyjny i oryginalny pomysł na spersonalizowanie Twojego urządzenia!

Kolor Twojej ściany

Wymiary (szerokość x wysokość)

Jednostki wprowadzone w polu wymiarów są w cm.

Minimalne środki dla tego produktu mają 3 cm x 3 cm

x

Naklejka o tych wymiarach, będzie podzielona i wysłana w kilku częściach.


Informacja o Naklejka na ścianę tekstura Tęcza na touchpad

Numer referencyjny: A15811

NAKLEJKI ROBIONE NA ZAMÓWIENIE

Jeśli masz własny projekt lub pomysł np. konkretny obrazek czy tekst, wyślij go nam, a nasz zespół przekształci go dla Ciebie w naklejkę!